KONST / Litografier / Färglitografi 12064263
nr 1206 4263
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Paket, EA-upplaga. Signerad, daterad LXX/C, motivet: 35x52 cm
Kondition: bladet ngt beskuret i högerkant
måndag 24 september 2018
kl 20:01:23
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann